Novinky e-mailem

O nás

Naše firma se zabývá maloobchodním a velkoobchodním prodejem hraček.

Náš internetový obchod www.in-hracky.cz nabízí bohatý sortiment hraček pro chlapce i děvčata. Najdete u nás  kvalitní značkové zboží za VÝHODNÉ ceny od firem Bruder, Lego, Falk, Mattel, Zapf, Knorrtoys. Abychom se vyhnuli riziku v souvislosti s použitím nebezpečných hmot, látek či barev, prodáváme především hračky velkých značkových výrobců jako např. německá firma BRUDER, dánská společnost LEGO  francouská firma FALK nebo firmy MATTEL, ZAPF CREATION,Knorrtoys. Pro které jsou výsledná kvalita a použité látky prioritou nejvyšší a kde by toto riziko mělo být vyloučeno.

Naší snahou a trvalým zájmem je nabízet zákazníkům, především dětem VYSOCE  KVALITNÍ  HRAČKY světově známých výrobců za přijatelné ceny.

Vždy dbáme na profesionální přístup a ochotu. U nás si můžete být jisti, že hračky pro Vaše děti jsou bezpečné a zdravotně nezávadné. Neustále sledujeme nové trendy a nabízíme ty nejnovější a nejmodernější hračky pro Vaše dítě.

Motto: Hračky BRUDER, LEGO, MATTEL, ZAPF, FALK –to nejlepší pro Vaše děti.

Naším cílem je, aby internetové provedení obchodu bylo přehledné. Nabízené zboží průběžně aktualizujeme a neustále rozšiřujeme.

Nabízíme Vám možnost objednat si zboží snadno a rychle z pohodlí svého domova a věříme, že nabídky našeho internetového obchodu bohatě využijete ke své spokojenosti.

Objednané zboží běžně doručíme již od 48 hodin.

 

BRUDER-věrné plastové kopie skutečných vozidel.Pečlivě zpracované Německou firmou BRUDER do nejmenších detailů. Vyrobeno v Německu z vysoce kvalitního ABS plastu.

 

LEGO rozvíjí v každém věku psychickou i fyzickou osobnost dítěte a opravdu "hrou" mu pomáhá porozumět dnešnímu světu. Děti se zde učí poznávat sociální vazby, ale také rozdíl mezi dobrem a zlem. Hračky Lego jsou jedny z nejkvalitnějších hraček pro naše děti které jsou vyrobené v Dánsku z vysoce kvalitního ABS plastu.

FALK Šlapací Traktory

FALK(FALQUET) je francouzský výrobce šlapacích dětských vozítek. Šlapací vozítka FALK zahrnují obrovské množství všech možných imitací traktorů, čtyřkolek, motorek, tříkolek a dalších. Šlapací vozítka FALK jsou vyráběna s důrazem na kvalitu, pestrost a odolnost barev.  Šlapací vozítka FALK jsou krásně barevná, propracovaná do nejmenších detailů a mají kvalitní kola, řídítka či volanty.Šlapací traktory jsou oblíbenou hračkou dětí na zahradu nebo hřiště . V naší nabídce naleznete celou řadu typů a druhů.Různé typy jsou určeny pro určité věkové kategorie dětí.

 

Hračky od Mattela jsou zárukou vysoké kvality. V současné době patří pod mateřskou společnost značky Barbie, Hot Wheels, Scrabble, Matchbox, Polly Pocket, Mattel Games a Fisher Price. Společnost Mattel je také držitelem mnoha licencí, které uplatňuje na své vybrané výrobky, za zmíňku jistě stojí Medvídek Pú, Mašinka Tomáš a mnoho dalších.

Panenky a příslušentsví Baby Born jsou značkou, kterou zastřešuje jeden z největších evropských výrobců hraček pro děvčata Zapf Creation. Značka Baby Born nabízí přednostně hračky pro děvčata jako jsou panenky miminka, kočárky různých typů, tvarů a velikostí, postýlky, nosítka, ale i oblečení pro panenky miminka a další příslušenství. Hračky značky Baby Born i jejich příslušenství si holčičky určitě zamilují. Stačí si vybrat ze široké nabídky.

Kočárky pro panenky jsou dětské kočárky německé značky Knorr. Firma Knoor se zaměřuje hlavně na hračky pro nejmenší a malé děti, v jejím sortimentu je široká nabídka kočárků pro panenky. Kočárky pro panenky jsou luxusní kočárky, které jsou věrnými kopiemi kočárků pro děti a mají nespočet funkcí, které jsou propracovány do posledního detailu. Hračky od značky Knorr jsou také hračkami bezpečnými, vyrobené z kvalitních materiálů, proto nehrozí ani to nejmenší nebezpečí újmy na zdraví u malých dětí, jak tomu někdy bývá u laciných hraček dovážených z Asie.


DomůDomů

Košík  
(prázdný)

Momentálně nejsou žádné novinky